Skip to content Skip to footer

У чому різниця колод “Червоне коло” та “Танець Шамана”?

Як не дивно, досі доводиться чути одне й те саме питання, зважаючи на все, від людей взагалі не знайомих з Таро — а в чому різниця між «Коло» та «Шаманом»? Крім ціни, очевидно :).

Як не дивно, досі доводиться чути одне й те саме питання, зважаючи на все, від людей взагалі не знайомих з Таро — а в чому різниця між «Коло» та «Шаманом»? Крім ціни, очевидно :). Якість у них приблизно рівна.
Для мене відповідь очевидна — та у всьому :D.
Починаючи від картинок, тобто формального, екстер’єру, візуального ряду, до ладу колоди — «Червоне Коло» побудовано за систематикою слідування Арканов Уейта,

«Танець Шамана» – класичного «марселя»; і до наповнення, смислового та енергетичного, колод.
«Велосипед», звичайно, цілком можна було «винайти», як вчинив Кроулі, наприклад :), всіляко формально відмежувавшись від попереднього. Особисто я не знайшов у цьому сенсу, по-друге, включаючи найменування Арканів, а по-перше, Аркани самі уявляли себе і будували, хто я такий, щоб кострубатими людськими мізками та руками влазити в те, що демонструють тобі Вищі та Нижчі? Сила, яка спонукала і, у певному сенсі, змусила мене зробити «Шамана», переслідувала не якісь дріб’язкові цілі :), е й не треба викаблучуватись, їй треба було побудувати тунель, канал, щоб увійти і залишитися, заради «чогось свого».

Моє завдання було — не влазити в її хід, а максимально автентично, без своїх домішок, передати почуте і побачене, відчуте і пережите з Нею, у ній, за її ініціацією. И это совершенно иной канал, чем у «Коло». Поэтому, попытки перетащить в толкование

«Шамана» знакомое, не увенчаются успехом. А учитывая «любовь» «Шамана» закружить, столкнуть, опрокинуть, и все это «с лицом младенца», результат окажется противоположным ожиданию.
Даже то, что за эти месяцы, как он вошел, будучи в плотном контакте и работе с ним, то понимание, структура, которая появились у нас (с супругой, которая пережила и работает с колодой), я считаю, это «базовый минимум», которому еще предстоит раскрыться. И для этого нужен не один год, а то и десятилетие.

 

1 Рейтинг2 Рейтинга3 Рейтинга4 Рейтинга5 Рейтинга
(Пока оценок нет)
Loading...
Minimum 4 characters