Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Оригінал чи репліка?

«Коли перший тираж клепали, мені було до лампочки. Правовласник на той момент був іншим. У сенсі майнових прав та отримання дивідендів.

Це їхній головняк був.
Цей випуск — інший багато в чому. Але не торкаючись «речей тонких», які головні, зрозуміло, він інший і в тому, що, крім авторських прав, які ніхто в мене й не забирав, майнові теж мої. Частково делеговані Вадиму Мартинову, оскільки він узяв на себе виробничу частину та розповсюдження.

І знаючи пристрасть народу до халяви, а більшою мірою з іншої причини, про яку говорити не буду, бо вона «ще тонша», у новому випуску закладено сили і схеми, які геть-чисто були відсутні в колишніх випусках. І, зрозуміло, я зацікавлений не тільки у збереженні якості у всіх, включаючи «тонкі», відносинах, якщо комусь не має різниці з якої калюжі і з якого смітника годуватися, а й відповідальність у власних відносинах з тими Силами, які включені.

Поэтому, в новой колоде присутствует то, чего невозможно никак обойти при копировании. И это присутствие само запускает тот механизм, к которому призвано. И какой способ «внушения и пресечения» выберет — это ее выбор и творчество.. Мне в этом уже и делать ничего не надо. То что от меня требовалось, я уже сделал.

Кому подобається відчувати долю та перевірити обґрунтованість своєї зарозумілості чи дурості — не питання. Справа хазяйська.

Власне, я й попереджати про це не зобов’язаний. Це своєрідний «іспит на профпридатність», перша ініціація. Ідіот таки людина, яка ломиться зі свинячим рилом у калашний ряд, або абеткові поняття хоча б має.
Тому в цій справі мої руки чисті. Це закон середовища.» 14.11.2016. Сергій Логінов, Фейсбук.

1 Рейтинг2 Рейтинга3 Рейтинга4 Рейтинга5 Рейтинга
(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
Minimum 4 characters