Skip to content Skip to footer

Книга Лариси Логінової - Таро Логінова «Початки практики»

Книга
«Лариси Логінової»

Залишок тиражу. Перевидаватися не буде. Гуртовим покупцям знижка. Опт від 20 книг.

Ціна: 30$

Курс долара розраховується за офіційним курсом Вашого банку на момент покупки

Книга Лариси Логінової — таролога з багаторічним стажем, написана як початкове навчальне
посібник для вперше початківців працювати з колодою Таро Логінова. Це книга для «нульових»
самих початківців. У ній лише базова конкретна інформація без надмірностей типу
астрологічних значень, зв’язку з нумерологією, Каббалою, без жодного бла-бла-бла.

Тільки основні робочі значення, трактування, поєднання та кілька розкладів для прикладу. Хто увійде до
тему той сам знайде своє понад базове, а тим, хто «зірок з неба хапати» не збирається, буде
Зрозуміло і це, і цілком зможе «для себе» щось розкладати та отримувати результат.

Без плутанини та зайвої інформації, книга написана простою та доступною мовою. Допомогтикористувачам «з вулиці» не плутатися в які двері увійти, а їх «взяли за руку і провели», давши</ span>базові поняття.

Далі, коли людина освоїлася, звикла, отримала результат, зможерозвиватися сам, якщо вистачить таланту і волі, беручи складнішу інформацію з різнихджерел, включаючи власний досвід .Охочі копатися в навколотарологічному або арканологічному, у зв’язку з Каббалою, застрологією та іншим, від книги нічого не отримають. Вона цим голову нікому не забиває.

Якщо працювати з передбаченням – то працювати з передбаченням. Причому на побутовому рівні. Нема чогонамагатися осягнути неосяжне і тягнути все що блищить, але абсолютно марне у твоємуконкретному напрямку роботи, тим більше, коли людина вперше підходить до цієї величезноїтемі. Як давати дитині замість прописів підручник з вищої математики. Так, це власним досвідом підтверджена і тисячі разів перевірена ще через роки система >трактувань, плюс, вступні розклади та їх значення, з якими може цілком працювати і досвідченийтаролог.

Оплата По Україні відбувається з картки на картку після отримання заявки на купівлю колоди (посилання на заявку) В інші країни: Через системи грошових переказів, доступних для отримання в Україні: Western Union.: Visa i MasterCard http://paysend.com. Western Union. RIAINTELL EXPRES. Найшвидший переказ грошей з Росії в Україну з картки на картку: Visa та MasterCard http://paysend.com. Доставка Доставка по території України здійснюється «Новою поштою», за тарифами «Нової пошти», відправка відбувається протягом доби (в будні) з моменту отримання грошового переказу. Доставка в інші країни здійснюється «Укрпоштою». Тарифи та терміни доставки на сайті «Укрпошти». Відправлення відбувається протягом доби ( у будні) з моменту отримання грошового переказу.
Minimum 4 characters